Neler yeni

A manav sahtekar

TASKALP47

Member
Üye
Arkadaşlr cihazımı bu zata sattım konuştuk adam sandım dedi işlerim var parayı yarın yatıracam bende güvendim cihazı kargoladım adam iki gündür yalanla beni avutuyo Şimdide malını geri yolayacağım diyo bu sahtekara güvenmeyin adminlere duyırulır

amanav

New member
Üye
Ben diyecegimi dedim sana sabahin korunde telefonumu ariyorsun zirt pirt yaziyorsun kendi kendini supheye sokuyorsun yangindan mal kacirir gibi bugun alacagin parayi aceleciliginden alamiyorsun karsindaki insani strese sokuyorsun...

Ben sana basta parayi odemeden yollamaman hususunda telkinde bulundum sen olsun sana guveniyorum diyip kargoladin sen bilirsin dedim...

Biz emlakciyiz her saatimiz bir olmaz bugun icin yollayacam dedim sana-ki kargo elimde degil sabahtan beri beni strese soktun simdi sen benim yerime koy kendini alirmisin boyle bir durumda?

Son düzenleme:

TASKALP47

Member
Üye
Sahtekar dün dedin 2/3 gibi sonra sabah dedin sonra öğlen dedin şimdide cihazı istemem diyon..

Moderatör tarafında düzenlendi:

TASKALP47

Member
Üye
Cihaz geri gelsin sırf bunun yüzünden ihtiyaç sahibine ücretsiz gönderilecektir

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Konuyu takipteyim yazdiklariniza dikkat ediniz aksi takdirde konu kapanacaktır.! Alim satım işlemleri kişileri bağlar ona göre kendinizi garantiye alıp işinizi görünuz.

Bu utanmaz telefona cvp vermiyor cihazda yok dilerim evinde tüp patlar tüm ailen kansere yakalanır (savcılığıda) suç duyurusunda bulundum.