Neler yeni

Next 2000 HD Minix Internet Machina V1.786 (28/03/2019)

yesil1

Active member
Üye
Arkadas bir suru yazilim geldi next 2000 cihaza ama bir turlu kendi kendine frekans ekleme hatasi duzeltilemedi.kaldirin şu tkgs ayarini yaaa.nasil bisey bu anlamadim.kapali konumdayken bile frekans ekleniyo.kapali ayari bozuk galiba

tomyblack

Well-known member
Üye
Arkadas bir suru yazilim geldi next 2000 cihaza ama bir turlu kendi kendine frekans ekleme hatasi duzeltilemedi.kaldirin şu tkgs ayarini yaaa.nasil bisey bu anlamadim.kapali konumdayken bile frekans ekleniyo.kapali ayari bozuk galiba
yaklasik 74 civarinda frekans var. Ben avrupa yayinlari izliyorum (40 civarinda frekas var) bana lazim olanlar haricindekileri siliyorum. Olurda otomatik arattirir isem; tekrar 74 oluyor. Eger network arama acik olur ise iste o zaman bulgur ile pirinc hepsi karisiyor. 160 civarina cikar astra - hotbirt frekanslarindanda ekleme yapar. Yani acayip durum olusur; arama seklini ayarlamaniz lazim. Frekanslarinizi ve kanallarinizi ayarlayip biraz zaman alir; sonra yedek aliniz, gerisi cok kolay 30 saniyede yedegi yuklersiniz.
Yadaaa her zaman buradan belirttigim gibi Frekans ve Uydu duzenleme sistemine kolaylik getirilmeli ( :love:yine kendim caldim:love: kendim oynadim :love: )
Iyi geceler.

Son düzenleme:

durakb

Machina3D VIP Clup
Machina3D VIPClup
Fox ve TV8 frekansları her zaman bütün cihazlarda sorunlu az bir yağmur yağsa sinyal de kırılma donma yaşarsınız.

Son düzenleme: